TIN 100/0.25-CYNEL
TINOL Sn60Pb40 0.25mm 100g
Šifra:113473
0 - pošalji upit Pošalji upit
TIN 100/0.25-CYNEL, TINOL Sn60Pb40 0.25mm 100g, TINOL ŽICA 0,25mm, TINOL-SA Pb
Manufacturer: CYNEL
Solder type: for soft soldering
Alloy composition: Sn60Pb40
Appearance: wire
Diameter: 0.25mm
Weight: 0.1kg
Flux type: halide, rosin, F-SW26, No Clean
Flux content:  2.5%
Package type:  reel
Melting point:  190°C
Kind of solder:  lead-based
Number of flux cores:  5
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM