VRH-0.8MM/P(4.5X40MM)P
PUNI VRH LEMILA)(ZD-968=SR968B)
Šifra:122163
0 - pošalji upit Pošalji upit
VRH-0.8MM/P(4.5X40MM)P, PUNI VRH LEMILA)(ZD-968=SR968B), VRH ZA FEN, SORNY ROONG INDUSTRI
Manufacturer: SORNY ROONG INDUSTRIAL
Type of tip: for sold. irons with heating element
Tip shape: conical
Tip dimensions: 0.8mm
Applications of soldering equipment: for PENSOL-SR968B soldering iron
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM