ZGSS 25A 250V-ESKA
OSIGURAČ ULTRA BRZI,KERAMIKA(6X32)
Šifra:124381
22 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
ZGSS 25A 250V-ESKA, OSIGURAČ ULTRA BRZI,KERAMIKA(6X32), OSIGURAČI ULTRA BRZI, 6x32
Manufacturer: ESKA
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: ultra rapid
Breaking capacity: 1.5kA
Current rating: 25A
Rated voltage: 250V AC
Kind of fuse: ceramic,  cylindrical,  miniature
Fuse size: 6.3x32mm
Breaking characteristics: 1.5In: min 1h,  2In: max 2s,  10In: max 10ms
Contact material: brass
Fuses features: Extinguishing agent
Contact plating: nickel plated
Manufacturer series: 632.100
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM