TZ D-133/15A-PROFFUSE
TERMO OSIGURAČ 133*C 15A(12mm)
Šifra:117362
7 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
TZ D-133/15A-PROFFUSE, TERMO OSIGURAČ 133*C 15A(12mm), OSIGURAČI, TERMO OSIGURAČ 15A
Manufacturer: NEC/SCHOTT
Fuse type: thermal
Maximum current: 15A
Voltage max.: 250V AC
Opening termperature: 133°C
Manufacturer series: SF/R
Operating temperature: 127...131°C
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM