TZ D-152/15-NEC
TERMO OSIGURAČ 152*C 15A
Šifra:117545
6 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
TZ D-152/15-NEC, TERMO OSIGURAČ 152*C 15A, OSIGURAČI, TERMO OSIGURAČ 15A
Manufacturer SCHOTT
Type of fuse thermal
Current rating 15A
Max. voltage 250V AC
Opening termperature 152°C
Manufacturer series SF/R
Operating temperature 147...151°C
Information Allowed application:
Forbidden applications:
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM