ZGSSH 0.5A 700VAC-SIBA
OSIGURAČ ULTRA BRZI KERAMIK (6.3x32)
Šifra:121521
12 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
ZGSSH 0.5A 700VAC-SIBA, OSIGURAČ ULTRA BRZI KERAMIK (6.3x32), OSIGURAČI, ULTRA BRZI-KERAMIKA
Manufacturer SIBA
Type of fuse fuse
Fuse characteristics ultra rapid
Breaking capacity 50kA
Current rating 500mA
Rated voltage  700V AC
Kind of fuse ceramic, cylindrical, miniature
Fuse size 6,3x32mm
Breaking characteristics 1,5 In: min 1 h, 10 In: max 6 ms, 4 In: max 60 ms
Max voltage drop 650mV
Contact material brass
Fuses features Extinguishing agent
Energy I2t 0.15A2s
Contact plating nickel plated
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM