M0.6W 1K5-ROYAL OHM
METALFILM OTPORNIK 0.6W 1K5 THT
Šifra:121007
39 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
M0.6W 1K5-ROYAL OHM, METALFILM OTPORNIK 0.6W 1K5 THT, METALFILM, OTPORNICI 0,6W
Manufacturer ROYAL OHM
Type of resistor metal film
Mounting THT
Resistance  1.5kΩ
Power 0.6W
Tolerance ±1%
Max. operating voltage 250V
Body dimensions Ø2.5x6.8mm
Leads dimensions Ø0.6x28mm
Temperature coefficient 50ppm/°C
Leads axial
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM