M0.6W 1M33-ROYAL OHM
METALFILM OTPORNIK 1M33 0.6W
Šifra:121087
84 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
M0.6W 1M33-ROYAL OHM, METALFILM OTPORNIK 1M33 0.6W, METALFILM, OTPORNICI 0,6W
Manufacturer ROYAL OHM
Type of resistor metal film
Mounting THT
Resistance  1.33MΩ
Power 0.6W
Tolerance ±1%
Leads axial
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.22 g
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM