M0.6W 2R4-YAGEO
OTPORNIK METALFILM 0.6W 2.4R
Šifra:124382
100 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
M0.6W 2R4-YAGEO, OTPORNIK METALFILM 0.6W 2.4R, METALFILM, OTPORNICI 0,6W
Manufacturer: YAGEO
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 2.4Ω
Power: 0.6W
Tolerance: ±1%
Max. operating voltage: 350V
Body dimensions: Ø2.4x6.3mm
Leads dimensions: Ø0.55x28mm
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Leads: axial
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM