M0.6W 3R9-YAGEO
METAL FILM OTPOR 3.9 OHM 0.6W
Šifra:110629
35 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
M0.6W 3R9-YAGEO, METAL FILM OTPOR 3.9 OHM 0.6W, METALFILM, OTPORNICI 0,6W
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM