M0.6W 475R-YAGEO
METAL FILM OTPORNIK 475 OHM-a 0,6W 1%
Šifra:115313
0 - pošalji upit Pošalji upit
M0.6W 475R-YAGEO, METAL FILM OTPORNIK 475 OHM-a 0,6W 1%, METALFILM, OTPORNICI 0,6W
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM