TACTSW-KSC1001JLFS-C&K
TIPKALO SMD(4.9x6.2mm)
Šifra:118053
14 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
TACTSW-KSC1001JLFS-C&K, TIPKALO SMD(4.9x6.2mm), PREKIDAČI-TIPKALA, TACT TIPKALA
Product Category: Tactile Switches
Manufacturer: C&K Components
Mounting Style: SMD/SMT
Mounting Direction: Straight
Actuator: Round
Switch Function: OFF - (ON)
Operating Force: 1.45 N
Current Rating: 50 mA
Voltage Rating DC: 32 VDC
Power Rating: 1 VA
Contact Form: SPST
Termination Style: J Form Lead
Color: Yellow
Series: KSC
IP Rating: IP67
Packaging: Reel
Brand: C&K Components
Contact Plating: Silver
Height: 4.9 mm
Length: 6.2 mm
Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C
Product: Tactile Switches
Travel: 0.45 mm
Type: Soft Actuator
Width: 6.2 mm
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM