REL-T9AS1D12-110VAC-TE CONN
RELAY 110VAC 30A POWER SPST-NO
Šifra:123276
0 - pošalji upit Pošalji upit
REL-T9AS1D12-110VAC-TE CONN, RELAY 110VAC 30A POWER SPST-NO, 110VAC 1KONT.(SPST), POWER BANK
Manufacturer: TE Connectivity
Product Category: General Purpose Relays
Product: Power Relays
Type: Standard
Coil Voltage: 110 VDC
Relay Contact Form: 1 Form A (SPST-NO)
Contact Current Rating: 30 A
Contact Termination: Solder Pin
Mounting Style: PCB Mount
Switching Voltage: 240 VAC
Coil Termination: Solder Pin
Coil Type: Non-Latching
Coil Resistance: 12.1 kOhms
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Series: T9A
Length: 32.5 mm
Width: 27.4 mm
Height: 27.9 mm
Power Consumption: 1 W
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM