REL-SCL-1-DPDT-12V-SONG
RELAY IND.DPDT 12VDC 2X10A/250VAC 2FORMC
Šifra:118066
0 - pošalji upit Pošalji upit
REL-SCL-1-DPDT-12V-SONG, RELAY IND.DPDT 12VDC 2X10A/250VAC 2FORMC, 12VDC 2KONT.(DPDT), RELAY INDUSTRIJSKI
Product Category: General Purpose Relays
Manufacturer: Song Chuan
Product: Power Relays
Type: Cube
Coil Voltage: 12 VDC
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Termination: Quick Connect Terminal
Mounting Style: Socket
Coil Termination: Solder Terminal
Coil Type: Non-Latching
Coil Resistance: 160 Ohms
Coil Current: 75 mA
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Brand: Song Chuan
Height: 35.2 mm
Length: 27.5 mm
Power Consumption: 900 mW
Series: SCL-1
Width: 21.5 mm
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM