REL-F5534-12-FINDER(ITALY)
RELAY-IND. 12VDC 7A 4PDT/250VAC
Šifra:111395
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
REL-F5534-12-FINDER(ITALY), RELAY-IND. 12VDC 7A 4PDT/250VAC, 12VDC 4KONT.(4PDT), RELAY INDUSTRIJSKI
Manufacturer FINDER
Relay type electromagnetic
Contacts configuration  4PDT
Rated coil voltage 12V DC
Contact current max. 7A
Switched voltage max 30V DC, max 250V AC
Relay variant industrial
Mounting socket
Relay series 55.34
Operating temperature -40...85°C
Contact material AgNi
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM