REL-F5534-230VAC-FINDER(ITALY)
RELAY IND. 4PDT 230VAC 7A/250VAC 17K/30
Šifra:111396
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
REL-F5534-230VAC-FINDER(ITALY), RELAY IND. 4PDT 230VAC 7A/250VAC 17K/30, 230VAC 4KONT.(4PDT), RELAY INDUSTRIJSKI
Manufacturer FINDER
Relay type electromagnetic
Contacts configuration  4PDT
Rated coil voltage 230V AC
AC contacts rating
(at resistance load) 7 A / 250 VAC
DC contacts rating
(at resistance load) 7 A / 30 VDC
Contact current max. 15A
Switched voltage max 220V DC, max 250V AC
Relay variant industrial
Mounting socket
Relay series 55.34
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 27.7 x 20.7 x 35.8mm
Coil resistance 17kΩ
Coil current 6mA
Contact material AgNi
Coil power consumption 1.5VA
Leads 2.8x0.5mm connectors
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM