REL-ALA2F24-PANASONIC
RELAY DPST-NO 24VDC 3A
Šifra:121350
10 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-ALA2F24-PANASONIC, RELAY DPST-NO 24VDC 3A, 24VDC 1KONT(SPST NO), RELAY MINI
Manufacturer: Panasonic
Product Category: General Purpose Relays
Product: Slim Form Relays
Coil Voltage: 24 VDC
Relay Contact Form: 2 Form A (DPST-NO)
Mounting Style: Through Hole
Coil Termination: Solder Pin
Coil Type: Non-Latching
Coil Resistance: 1.087 kOhms
Coil Current: 22.1 mA
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)Packaging:
BulkContact Form: DPST (2 Form A)
Power Consumption: 530 mW
Brand: Panasonic Industrial Devices
Product Type: General Purpose Relays
Subcategory: Relays
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM