REL-V23092A1024A302-TE CONN
RELAY MINI SPST-NO 24VDC 6A/250VAC,6A/30
Šifra:113723
5 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
REL-V23092A1024A302-TE CONN, RELAY MINI SPST-NO 24VDC 6A/250VAC,6A/30, 24VDC 1KONT(SPST NO), RELAY MINI
Manufacturer TE Connectivity
Relay type electromagnetic
Contacts configuration  SPST-NO
Rated coil voltage 24V DC
AC contacts rating
(at resistance load) 6 A / 250 VAC
DC contacts rating
(at resistance load) 6 A / 30 VDC
Contact current max. 6A
Switched voltage max 440V AC, max 300V DC
Relay variant interface
Mounting PCB, socket
Coil resistance 3.39kΩ
Operate time 5ms
Body dimensions 28 x 5 x 15mm
Release time 2.5ms
Coil power consumption 170mW
Sealing IP67
Mechanical durability 100000000cycles
Operating temperature -40...85°C
Weight 6g
Relay series SNR
Contact material AgSnO2
Terminal pitch 5mm
Coil current 7.1mA
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM