REL-HF46F/024-HS1T-HONGFA
(4P)RELAY MINI SPST 24VDC 5A,MAX 250VAC
Šifra:114886
11 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-HF46F/024-HS1T-HONGFA, (4P)RELAY MINI SPST 24VDC 5A,MAX 250VAC, 24VDC 1KONT(SPST), RELAY MINI
Manufacturer: HONGFA RELAY
Relay type: electromagnetic
Contacts configuration:  SPST-NO
Rated coil voltage: 24V DC
Contact current max.: 5A
Switched voltage max: 250V AC, max 28V DC
Relay variant: miniature
Relay series: HF46F
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM