REL-NY-24W-K-TAKAMISAWA
RELAY SPST 24VDC; 5A/250VAC; 5A/30VDC
Šifra:114377
3 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-NY-24W-K-TAKAMISAWA, RELAY SPST 24VDC; 5A/250VAC; 5A/30VDC, 24VDC 1KONT(SPST), RELAY MINI
Manufacturer FUJITSU-TAKAMISAWA
Type of relay electromagnetic
Contacts configuration  SPST-NO
Rated coil voltage 24V DC
AC contacts rating @R
(at resistance load) 5 A / 250 VAC
DC contacts rating @R
(at resistance load) 5 A / 30 VDC
Contact current max. 5A
Switched voltage max 270V AC, max 150V DC
Relay variant interface
Mounting PCB
Coil resistance 4.8kΩ
Operate time 10ms
Body dimensions 20.1 x 5 x 17.5mm
Release time 5ms
Coil power consumption 120mW
Mechanical durability 2000000cycles
Operating temperature -40...90°C
Relay series NY
Contact resistance 30mΩ
Electrical life 100000cycles
Contact material AgNi
Terminal pitch 7.62mm
Contact plating gold plated
Dimensions pogledaj
Output configuration pogledaj
Dodatne informacije
Težina bruto: 3.71 g
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM