REL-F4052-24VDC-FINDER(ITALY)
RELAY MINI DPDT 24VDC 2X8A/250VAC 900R
Šifra:32810
10 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-F4052-24VDC-FINDER(ITALY), RELAY MINI DPDT 24VDC 2X8A/250VAC 900R, 24VDC 2KONT.(DPDT), RELAY MINI
Manufacturer: FINDER
Relay type: electromagnetic
Contacts configuration:  DPDT
Rated coil voltage: 24V DC
AC contacts rating  (at resistance load): 8 A / 250 VAC
DC contacts rating  (at resistance load): 8 A / 30 VDC
Contact current max.: 15A
Switched voltage: max 220V DC, max 400V AC
Relay variant: miniature
Mounting: PCB, socket
Coil resistance: 900Ω
Body dimensions: 29 x 12.4 x 25mm
Coil power consumption: 650mW
Operating temperature: -40...85°C
Relay series: 40.52
Contact material: AgNi
Terminal pitch: 5mm
Coil current: 27mA
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM