REL-L90A-48-RAYEX ELECTRONIC
RELAY POWER SPST-NO 48VDC 30A
Šifra:112897
3 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-L90A-48-RAYEX ELECTRONIC, RELAY POWER SPST-NO 48VDC 30A, 48VDC 1KONT(SPST-NO), AUTO PROGRAM
Manufacturer: RAYEX ELECTRONICS
Relay type: electromagnetic
Contacts configuration:  SPST-NO
Rated coil voltage: 48V DC
Contact current max.: 30A
Relay series: L90
Relay variant: sealed, power
Operating temperature: -55...85°C
Mounting: PCB
Coil resistance: 2.56kΩ
Switched voltage max: 240V AC, max 30V DC
Coil power consumption: 900mW
DC contacts rating (at resistance load): 20 A / 30 VDC
Contact resistance: 50mΩ
AC contacts rating(at resistance load): 30 A / 240 VAC
Leads: for PCB
Operate time: 15ms
Release time: 15ms
Mechanical durability: 10000000cycles
Contact material: AgCdO
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM