REL-PB114005-TE
RELAY MINI 5VDC SPDT 10A/250VAC
Šifra:123433
5 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-PB114005-TE, RELAY MINI 5VDC SPDT 10A/250VAC, RELAY, 5VDC 1KONT.(SPDT)
Manufacturer: TE Connectivity
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration:  SPDT
Rated coil voltage: 5V DC
AC contacts rating(at resistive load): 10A / 250V AC
Contact current max: 10A
Switched voltage max: 400V AC
Relay variant: miniature
Mounting: PCB
Coil resistance: 70Ω
Operate time: 10ms
Body dimensions: 20x15x15mm
Release time: 20ms
Coil power consumption: 360mW
Mechanical durability: 30000 cycles
Operating temperature: -40...85°C
Weight: 5.4g
Relay series: PB
Contact material: AgNi 90/10
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM