REL-PR16-24VDC-ISKRA
RELAY PR16 TC04 24VDC
Šifra:125734
0 - pošalji upit Pošalji upit
REL-PR16-24VDC-ISKRA, RELAY PR16 TC04 24VDC, RELAY, INDUSTRIJSKI
- 2.2 x work + peace contact
- coil resistance: 890Ω
- voltage: 17..38VDC
- current: 2A
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM