REL-HFV6-G-12V-HONGFA
RELAY AUTOMOTIVE SPST-NO 12VDC 35A
Šifra:121569
9 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-HFV6-G-12V-HONGFA, RELAY AUTOMOTIVE SPST-NO 12VDC 35A, RELAY, RELAY AUTOMOTIV
Manufacturer HONGFA RELAY
Type of relay electromagnetic
Contacts configuration  SPST-NO
Rated coil voltage 12V DC
Contact current max. 35A
DC contacts rating @R
(at resistance load) 35A / 12V DC
Relay variant automotive
Coil voltage min. 7.2V DC
Coil voltage max. 15V DC
Coil resistance 124Ω
Contact material AgSnO2
Operating temperature -40...125°C
Body dimensions 23x15.5x25.4mm
Mounting socket
Coil power consumption 1.16W
Switched voltage max 16V DC
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM