SENZOR-12P5001-S35A-BAUMER
PHOTOELECTRIC SENZOR PNP 15..300MM IP67
Šifra:126192
0 - pošalji upit Pošalji upit
SENZOR-12P5001-S35A-BAUMER, PHOTOELECTRIC SENZOR PNP 15..300MM IP67, SENZOR, PHILIPS
Manufacturer BAUMER
Type of sensor photoelectric
Range 15...300mm
Output configuration PNP
Operation modes DARK-ON, LIGHT-ON
Operation mode diffuse-reflective
Connection connector M8
IP rating IP67
Max. operating current 0.1A
Operating temperature -25...65°C
Body material metal
Body dimensions 12.4x35x35mm
Number of pins 4
Response time <1ms
Supply voltage 10...30V DC
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM