ZAVOJNICA 47UH 804MA-BOURNS
AXIAL 47UH 804mA 109mR(6.7X17.8mm)
Šifra:115739
0 - pošalji upit Pošalji upit
ZAVOJNICA 47UH 804MA-BOURNS, AXIAL 47UH 804mA 109mR(6.7X17.8mm), ZAVOJNICE, AXIAL
Manufacturer BOURNS
Type of inductor axial
Mounting THT
Inductance 47µH
Operating current 804mA
Resistance  109mΩ
Body dimensions Ø6.73x17.78mm
Tolerance ±10%
Leads axial
Dodatne informacije
Težina bruto: 2.1 g
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM