TIN 100/0.7PB-STANNOL
TINOL ŽICA 100GR 0.7mm 2.2%SA OLOVOM
Šifra:117379
0 - pošalji upit Pošalji upit
TIN 100/0.7PB-STANNOL, TINOL ŽICA 100GR 0.7mm 2.2%SA OLOVOM, TINOL ŽICA 0,75mm, TINOL-SA Pb
Manufacturer: STANNOL
Solder type: for soft soldering
Alloy composition: Sn60Pb40
Appearance: soldering wire
Diameter: 0.7mm
Weight: 0.1kg
Flux type: halide, F-SW26, No Clean, ROM1
Flux content: 2.5%
Package type: reel
Melting point: 183...190°C
Kind of solder: lead-based
Conform to the norm: EN 29454-1 1.1.2
Halide content: 1%
Alloy name: S-Sn60Pb40
Flux name: HS10
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM