REL-66.82.8.230.0300-FINDER
RELAY-IND. DPST-NO 230VAC 30A 4KR
Šifra:113216
1 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
REL-66.82.8.230.0300-FINDER, RELAY-IND. DPST-NO 230VAC 30A 4KR, 230VAC 2KONT(DPST-NO, RELAY INDUSTRIJSKI
Manufacturer FINDER
Relay type electromagnetic
Contacts configuration  DPST-NO
Rated coil voltage 230V AC
Contact current max. 30A
Relay series 66.82
Relay variant power
Operating temperature -40...70°C
Mounting on panel
Coil resistance 4000Ω
Switched voltage max 400V AC, max 220V DC
Coil power consumption 5W
DC contacts rating
(at resistance load) 25 A / 30 VDC
Leads 6.3x0.8mm connectors
Body dimensions 68.5 x 33.5 x 31mm
AC contacts rating
(at resistance load) 30 A / 250 VAC
Coil current 15.7mA
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
REL-T92S7A22-240-TE CONN
REL-T92S7A22-240-TE CONN
RELAY 240VAC 30A DPST-NO-POWER
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM