REL-424730-220VAC-SCHRACK
RELAY MINI DPDT 220VAC 2X8A
Šifra:107816
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
REL-424730-220VAC-SCHRACK, RELAY MINI DPDT 220VAC 2X8A, 230VAC 2KONT.(DPDT), RELAY MINI
Neto širina 12,70mm
Neto visina 29,00mm
Neto masa 0,01Kg
Disipacija snage 0,80W
Min. temperatura okoline -25°C
Maks. temperatura okoline 70°C
Proizvodni program RT
Kontakti 2 preklopna
Nazivna struja kontakata 8A
AC svitak 230VAC
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM