TIN 250/1.5-CYNEL
TINOL ŽICA 250g 1.5MM Sn60Pb40
Šifra:122778
0 - pošalji upit Pošalji upit
TIN 250/1.5-CYNEL, TINOL ŽICA 250g 1.5MM Sn60Pb40, OPREMA ZA LEMLENJE, TINOL ŽICA 1,5mm
Type: LC60-SW26
Diameter: 1.00 mm
Weight: 250 g
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM