TIN 250/1.5-STANNOL
TINOL ŽICA 250g 1.5MM Sn60Pb40
Šifra:119820
0 - pošalji upit Pošalji upit
TIN 250/1.5-STANNOL, TINOL ŽICA 250g 1.5MM Sn60Pb40, OPREMA ZA LEMLENJE, TINOL ŽICA 1,5mm
Sastav: Sn60Pb40
Težina: 250gr
Standard: ISO 9453:2014
Fg.2,5%
Flux klasa: IEC61190 ROM1
Zemlja porekla: Nemačka
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM