REL-G2R-1-E-24DC-OMRON
RELAY 24V 16A/30DC-250 VAC MINI SPDT/250
Šifra:117718
0 - pošalji upit Pošalji upit
REL-G2R-1-E-24DC-OMRON, RELAY 24V 16A/30DC-250 VAC MINI SPDT/250, 24VDC 1KONT.(SPDT), RELAY MINI
Manufacturer: OMRON
Relay type: electromagnetic
Contacts configuration: SPDT
Rated coil voltage: 24V DC
AC contacts rating: 16 A / 250 VAC
DC contacts rating: 16 A / 30 VDC
Contact current max.: 16A
Switched voltage max: 125V DC, max 380V AC
Relay variant: miniature
Mounting: PCB
Coil voltage min.: 19.2V DC
Operate time: 15ms
Body dimensions: 29 x 13 x 25.5mm
Release time: 5ms
Mechanical durability: 20000000cycles
Operating temperature: -40...70°C
Relay series: G2R
Contact resistance: 30mΩ
Terminal pitch: 5mm
Coil current: 21.8mA
Enclosure description: standard seal
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM