REL-RSY-24-RAYEX
RELAY SPDT 24V 0.5A/125VAC
Šifra:124320
17 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-RSY-24-RAYEX, RELAY SPDT 24V 0.5A/125VAC, 24VAC 1KONT.(SPDT), RELAY MINI
Manufacturer: Recoy/RAYEX ELECTRONICS
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: SPDT
Rated coil voltage: 24V DC
AC contacts rating @R: 0.5A / 125V AC
DC contacts rating @R: 1A / 24V DC
Contact current max: 1A
Switched voltage: max. 24V DC,  max. 125V AC
Relay variant: subminiature
Mounting: PCB
Coil resistance: 3.84kΩ
Operate time: 4ms
Body dimensions: 12.4x7.4x9.9mm
Release time: 3ms
Operating temperature: -25...55°C
Relay series: RSY
Contact resistance: 100mΩ
Contact material: AgCdO
Terminal pitch: 2.54mm
Coil current: 6.25mA
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM