REL-TRA5V-24V
RELAYSPDT MINI 24VDC 1A12,4X7,4X9,9mm
Šifra:111438
0 - pošalji upit Pošalji upit
REL-TRA5V-24V, RELAYSPDT MINI 24VDC 1A12,4X7,4X9,9mm, 24VDC 1KONT.(SPDT), RELAY MINI
Coil Voltage 24V dc
Minimum Operating Temperature -40°C
Maximum Operating Temperature +70°C
Length 12.5mm
Maximum Switching Power DC 30 W
Brand Omron
Operating Temperature Range -40 → +70°C
Series G5V
Mounting Type PCB Mount
Dimensions 12.5 x 7.5 x 10mm
Coil Resistance 3.84 kΩ
Application Signal
Terminal Type Through Hole
Contact Configuration SPDT
Height 10mm
Contact Material Gold Plated
Switching Current 1 A
Maximum Switching Power AC 62.5 VA
Depth 7.5mm
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM