REL-JV24SKT-FUJ(CHINA)
RELAY MINI SPST 24VDC 5A/250VAC,5A/30VDC
Šifra:111462
16 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
REL-JV24SKT-FUJ(CHINA), RELAY MINI SPST 24VDC 5A/250VAC,5A/30VDC, 24VDC 1KONT(SPST), RELAY MINI
Manufacturer FUJITSU-TAKAMISAWA
Relay type electromagnetic
Contacts configuration  SPST-NO
Rated coil voltage 24V DC
AC contacts rating
(at resistance load) 5 A / 250 VAC
DC contacts rating
(at resistance load) 5 A / 30 VDC
Contact current max. 5A
Switched voltage max 150V DC, max 250V AC
Relay variant miniature
Mounting PCB
Coil resistance 2.88kΩ
Coil voltage min. 18V DC
Operate time 8ms
Body dimensions 17.5 x 10 x 12.5mm
Release time 4ms
Coil power consumption 200mW
Operating temperature -40...70°C
Relay series JV
Contact resistance 70mΩ
Contact material AgSnO2
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM